Prodej družstevního bytu 2+kk se sklepní kójí v Neratovicích, REZERVOVÁNO

REZERVOVÁNO
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail

Základní informace

Okres Mělník
Obec Neratovice
Část obce Neratovice
Ulice Kojetická
Cena bytu: 2 500 000
Poznámka K inzerované ceně je potřeba připočíst nesplacenou anui 610 tisíc Kč (2155 Kč měsíčně), cena je včetně provize RK a právních služeb
Popis REZERVOVÁNO
Číslo zakázky 2461
Datum aktualizace 06.06.2022
Kontakt na makléře
Kontakt makléře

Martina Wrightová
+420 725 293 135
martina.wrightova@realitywap.cz

Poloha zadaná inzerátem je ulice.
Zvětšit mapu

Popis nabídky

Zprostředkujeme prodej hezkého částečně zařízeného družstevního bytu 2+kk, který se nachází v 6. patře panelového domu v Neratovicích. Byt je po rekonstrukci a je šikovně dispozičně řešený. K bytu patří sklepní kóje, která se nachází ve stejném patře.
Výborné dopravní spojení zajišťuje vlakové nádraží a bus 348 do Prahy – Ládví, bus 351 do Prahy – Letňany, bus 473 do Kralup n/V a bus 471 na Mělník a do Brandýsa n/L.
Další výhody tohoto bytu jsou: krásný výhled do zeleně, příroda a hřiště hned za domem, autobusová zastávka a potraviny hned vedle domu.
V Neratovicích je nadstandardní občanská vybavenost: poliklinika, obvodní lékaři, zubaři, sportoviště, krytý plavecký bazén s tobogánem, nemocnice s porodnicí, 3 lékárny, 6 supermarketů, 6 školek, 2 základní školy, gymnázium, SOŠ a SOU, obchodní akademie, základní umělecká škola, dům dětí se zájmovými kroužky, domov pro seniory, letní koupaliště, zimní stadion s veřejným bruslením, pracovní úřad, finanční úřad, MěÚ, knihovna, pošta, společenský dům s kinem, restaurace, cukrárny.
K inzerované ceně je potřeba počítat s tím, že je k bytu ještě nesplacená anuita ve 610 tisíc Kč, která se splácí družstvu měsíčními splátkami ve výši 2155 Kč. Tuto částku je možné splácet měsíčně a nebo zaplatit družstvu najednou.
Vzhledem k tomu, že se jedná o družstevní byt, který nelze převést do osobního vlastnictví, je zde možnost financovat hypotékou se zástavou jiné nemovitosti v osobním vlastnictví. S hypotékou Vám zdarma pomůže náš hypoteční specialista. Pro více informací volejte makléřku nemovitosti.

Zobrazit více Skrýt popis

*
*
*
*
*
captcha